Odličan rezultat srpskih kik boksera: 7 zlatnih, 4 srebrne i 1 bronzana medalja!

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Kik boks reprezentacije Srbije još jednom je dokazala da je jedna od najboljih u svetu i iza sebe ima još jedan uspešan turnir.

Kik boks reprezentacija Srbije, FOTO: niskevesti.rs

Na Svetskom prvenstvu koje je odžano u Italiji, reprezentacija Srbije je osvojila 12 medelja. 7 zlatnih, 4 srebrne i 1 bronzanu.

Titule šampiona sveta osvojili su: Aleksandar Konovalov (low kick do 71kg), Nikola Filipović (low kick +91kg), Aleksandar Menković (k1 do 86kg), Milana Bjelogrlić (k1 do 60kg), Saida Bukvić (low kick do 52kg), Tina Keri (low kick do 65kg) i Zorana Nikolić (low kick do 48kg).

Aleksandar Konovalov, FOTO: kick.rs

Srebrne medalje osvojili su: Teodora Manić (k1 do 65kg), Saška Krstić (k1 do 70kg), Nevena Stefanović (low kick do 70kg) i Boban Nikolić (low kick do 57kg). Bronzu je osvojio Nikola Todorović (k1 do 81kg).

Reprezentacija Srbije je u Italiju doputovala sa 31 takmičara. Čestitamo momcima i devojkama na velikom uspehu kao i celom Kik boks Savezu Srbije na odličnim rezultatima.

Zapratite TRIANGLE TV i uživajte u najboljem borilačkom sadržaju!