(VIDEO) Pogledajte BRUTALNU najavu za UFC 248! Adesanya vs. Romero! Još samo par dana

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

UFC je iznacio BRUTALNu najavu za UFC 248 i borbu prvaka srednje kategorije između šampiona Israela Adesanye i Yoela Romera. UFC 248 se održava 07.03.2020 u Las Vegasu.

Ovo će biti prva odbrana titule aktuelnog šampiona Isreala Adesanye. Titulu je osvojio pobedom nad Robertom Whittakerom na UFC 243. 43 godišnji Yoel Romero ima još jednu priliku da osvoji šampionski pojas UFC i stavi ga u svoju vitrinu pored zlatne medalje koju je osvojio na Svetskom prvenstvu i bronze na Olimpijskim igrama, gde je predstavljau Kubu. Dva odlična borca jedan protiv drugog, biće zanimljivo. Ja lično odbojavam dane i jedva čekam borbu. Što se tiče najave za UFC 248, krivo mi je što ne traje duže od 2 minuta.